motoger

Akumulator Renault Clio II Campus

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Akumulator Renault Clio II Campus
Akumulator Renault Clio II Campus
Akumulator Renault Clio II Campus
Akumulator Renault Clio II Campus
Akumulator Renault Clio II Campus
Akumulator Renault Clio II Campus
Akumulator Renault Clio II Campus
Akumulator Renault Clio II Campus

Sprzedawcy części do Renault Clio:

giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
gielda czesci
auto części gliwice
auto części poznań
auto części
moto2
części uzywane samochodowe
części używane poznań
części moto2
auto czesci zamienne
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
moto2.pl
części używane opel
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
giełda części poznań
giełda części
giełda części moto2.pl
auto części warszawa

Cena Akumulator Renault Clio Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Renault Clio na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Akumulator. Znajdziesz u nas części w kategorii Układ elektryczny. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2025-01-14 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Akumulator do Renault Clio II Campus i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Akumulator Renault Clio II Campus 2.0 2009 dostawczy. Tanio Akumulator Renault Clio II Campus 2.0 2009 dostawczy. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.0 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2007. Bryła tego samochodu to dostawczy i producentem tego pojazdu jest Renault. Ten model Clio pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL, II Campus, II Campus FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś akumulator . Więc mogłem samemu naprawić swoje Renault Clio wersja II Campus. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Renault Clio. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. W niemieckim komisie mówili że Renault Clio to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Renault Clio bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Renault Clio. Ważne że jestem z niego zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem akumulator do Clio. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich akumulator. Dostałem akumulator od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Jak kupować na motoger.pl to proste wpisz akumulator i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Renault Clio. No to pięknie, wspaniałe, szukamy akumulator. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Renault Clio. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu akumulator w Renault Clio. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć akumulator do Renault Clio. W nowym serwisie motoger znalazłem super część i szybko dostałem akumulator. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Chyba największa ilość akumulator. Zobaczyłem na tym placu calutkie Renault Clio na części.  


KONTAKT

tanio Akumulator Renault Clio II Campus

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Akumulator Renault Clio II Campus
Akumulator Renault Clio II Campus Akumulator Renault Clio II Campus
Copyright © 2025. MOTOGER.pl